cz en

Klientská sekce

#

 

ALLSAT s.r.o.

Firma ALLSAT vznikla v roce 1990 a původně se zabývala podnikáním v oboru speciálních satelitních systémů zejména pro banky a zpravodajské agentury a dále vývojem, výrobou a prodejem komerčních satelitních systémů.

V roce 1993 firma ke své činnosti připojila prodej speciální techniky pro organizace státní správy a tato činnost se během doby stala stěžejní činností firmy.

Dodávky zařízení se realizují převážně od renomovaných zahraničních firem, se kterými má firma ALLSAT s.r.o. uzavřené dlouhodobé obchodní smlouvy.
Současné obchodní aktivity: import, export, školení a servis speciálních technologií pro orgány státní správy.

  • Firma je členem Asociace obranného a bezpečnostního průmyslu ČR
  • Firma je držitelem certifikátu ISO 9001:2008
  • Firma pořádá pravidelně každé dva roky výstavu zpravodajské techniky, Prague Security Exhibition.

ALLSAT r&d s.r.o.

Společnost ALLSAT r&d, s.r.o. je ryze českou společností, která vznikla sloučením představitelů obchodní společnosti ALLSAT s.r.o. a vývojového týmu pod vedením pana Ing. Jiřího Krčmáře v roce 2010. Hlavní specializací naší firmy je výzkum a vývoj v oblasti speciálních RF technologií. Mezi naše přední zákazníky patří zvláštní složky orgánů státní správy.

Produkty, které vyvíjíme, nejsou určeny pro komerční využití.

Účastníme se řady mezinárodních projektů a aktivně spolupracujeme s mnohými zahraničními firmami.
 

 

Klientská sekce

V dubnu 2021 proběhne již po osmé pod záštitou společnosti ALLSAT s.r.o. výstava s názvem Prague Security Exhibition. Výstava je zaměřená na prezentaci speciální a zpravodajské techniky.
více2021 design by HIFIVE | © ALLSAT 2021 - právní doložka | GDPR